خانه / پارچه تور / تولید کننده پارچه تور گیپور صادراتی

تولید کننده پارچه تور گیپور صادراتی

کارخانه های تولید کننده پارچه تور گیپور در ایران محصولات صادراتی و درجه یک را ارائه می دهند. این شرکت ها می توانند فروش خوبی را در کشورهای مختلف داشته از این طریق سود آوری بیشتری داشته باشند.

تولید کننده پارچه تور

همانطور که می دانید نساجی های مختلفی در ایران مشغول به کار بوده که توانایی تولید انواع پارچه تور روز دنیا را دارند. این شرکت ها با بهره گیری از ایده های نو تولیدات خود را دنبال کرده و محصولاتی درجه یک را ارائه می دهند.

پارچه های تور از جمله بهترین محصولاتی ست که این نساجی ها به شکل حرفه ای و با کیفیت عالی تولید و در بازار داخلی و خارجی عرضه می دارند.

تولید کننده پارچه تور گیپور

یکی از زیباترین انواع پارچه تور که در شرکت های ایرانی تولید می شوند، نوع گیپور می باشد. این پارچه ها کاربرد زیادی برای انواع البسه مجلسی داشته و می توان استفاده خوبی از آنها برد. بخصوص اینکه از رنگ بندی و طرح های شیک تولید و به بازار عرضه می شوند. از همین رو می توان فروش خوبی را در بازار شاهد بود.

انواع پارچه تور گیپور صادراتی

با توجه به تقاضایی که برای انواع گیپور در دیگر کشورها وجود دارد، ایرانی ها می توانند محصولی صادراتی را به آنها ارائه دهند. این مسئله می توان فروش آنها را به میزان قابل توجهی افزایش داده و محصولی درجه یک را صادرات کنند. بی شک در بالا رفتن میزان سود آوری تولیدی ها تاثیر زیادی دارد.

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : حسین خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09126530958
شماره همراه: 09196648339
رایانامه : gomashtejarat@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه تور ابریشمی برجسته

فروش عمده تور سانول ارزان

تور سانول ارزان در رنگبندیهای متنوع باکیفیت بسیار خوب در مجموعه پودریس به فروش میرسد …

Call Now Buttonتماس بگیرید