Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home3/jrlplmsp/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
صادرات بهترین پارچه تریکو پلی استر رنگی - مرکز پارچه

صادرات بهترین پارچه تریکو پلی استر رنگی

پارچه تریکو پلی استر رنگی را ایرانی ها با بهترین الیاف تولید کرده و برای فروش در دیگر کشورها نیز ارائه می دهند. این محصولات با صادرات خوبی همراه شده و افراد زیادی را به خود جلب می کند.

پارچه تریکو پلی استر

 

همانطور که می دانید صنعت نساجی ایرانی در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. به طوری که اغلب شرکت های فعال در این زمینه تولیدات خوبی را ارائه داده و می توان شاهد فروش آنها در حجم زیاد بود.

علاوه بر بازار داخلی می توان صادرات بسیار زیادی از انواع پارچه تریکو در دیگر کشورها بود که این اثبات کننده مرغوبیت پارچه تریکو ایرانی است.

صادرات بهترین پارچه تریکو

طبیعتا صادرات یکی از اهداف مهم و بسیار خوبی ست که شرکت های ایرانی به آن توجه دارند. زیرا میزان فروش آنها را افزایش داده و می توانند سود خود را بهتر کنند. لذا انواع پارچه تریکو را با استانداردهای صادراتی مد نظر قرار می دهند.

برخی از انواع پارچه تریکو صادراتی ایرانی:

  • نخی
  • کشی
  • پلی استر
  • ساده
  • طرح دار
  • لاکرا

پارچه تریکو پلی استر

 

پارچه تریکو پلی استر رنگی

از جمله بهترین انواع پارچه تریکو که به صورت رنگی و با کیفیت عالی وارد بازار می شود، نوع پلی استر است. این تولیدات به گونه ای تولید شده که هم استانداردهای لازم را در خود داشته و هم بتوان با قیمت خوب انها را توزیع کرد. از همین رو بهترین رنگ بندی ها در این رابطه مد نظر قرار گرفته شده است

پارچه تریکو پلی استر

 

تماس با ما