Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 20 in /home3/jrlplmsp/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
تولید کننده پارچه برزنت مشمایی نازک - مرکز پارچه

تولید کننده پارچه برزنت مشمایی نازک

پارچه برزنت مشمایی نازک یکی دیگر از محصولات تولید کنندهای این پارچه می باشد، که با زیبای و تنوع در رنگ به بازار عرضه شده است. همچنین از این پارچه برای مصارف گوناگون نظیر تولید چادر و کیف و….. استفاده می شود.

تولید کنندگان بسیاری در زمینه تولید پارچه های برزنت با استفاده از الیاف مرغوب در حال فعالیت می باشند.  لذا تولیدی ها توانسته اند پارچه برزنت که از پارچه های با مقاومت بالا و ضدآب و ضدعایق حرارت، در انواع پنبه و پلی استر تولید و روانه بازار فروش می گردد. فروش ویژه پارچه برزنت به شکل عمده از طریق نمایندگی های تولیدی معتبر صورت می گیرد. همچنین قیمت ارزان و خرید آسان از طریق این نمایندگی ها برای خریداران فراهم شده است.

پارچه برزنت مشمایی نازک

 

پارچه برزنت مشمایی نازک

پارچه برزنت مشمایی نمونه دیگر از پارچه های برزنت می باشد که بیشترین و مشهور ترین خاصیت آن ضدآب و عایق حرارتی بودن اش است.

کاربرد پارچه برزنت مشمایی:

  • روکش کالا
  • کاور ضد آب
  • پوشش استخر
  • دیوار غرفه نمایشگاه
  • چادر وسایل نقلیه

قیمت پارچه برزنت مشمایی بستگی به میزان موادی دارد که به پارچه آغشته  و همچنین به بافت پارچه برزنت  که هر چه تراکم بافت پارچه بالاتر رود و مواد آغشته شده بیشتر باشد، به قیمت برزنت مشمایی اضافه می شود. این پارچه ها براساس نیاز بازار یک روی پارچه و یا هر دو روی پارچه به مواد آغشته و پس از رنگ آمیزی تولید و روانه بازار می شود.

پارچه برزنت مشمایی نازک

تولیدکننده پارچه برزنت

تولید کنندگان انواع محصولات نساجی را با بهترین مواد و ماشین آلات روز دنیا تولید و در اختیار بازار مصرف قرار می دهد. تولیدی های که در عرصه تولید پارچه های برزنت فعالیت دارند از مرغوب ترین الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی استفاده کرده و پارچه های برزنت با کیفیت و مستحکم تولید و روانه بازار کرده اند. این پارچه ها دارای انواع مختلف و طرح های ویژه ای می باشند که هر کدام مناسب برای کاری بوده است.

پارچه برزنت مشمایی نازک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما