Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 6 in /home3/jrlplmsp/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 22 in /home3/jrlplmsp/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 50 in /home3/jrlplmsp/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 55 in /home3/jrlplmsp/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
فروش عمده تور سانول ارزان - مرکز پارچه

فروش عمده تور سانول ارزان

تور سانول ارزان در رنگبندیهای متنوع باکیفیت بسیار خوب در مجموعه پودریس به فروش میرسد . از انجا که این تور جزئ پرکاربردترین تورها در تولید لباس عروس و لباسهای مجلسی است از این رو تهیه ان باقیمتی رقابتی و کیفیتی مطلوب در اولویت خریداران عمده و تولید کنندگان مربوطه است .

تور حریر آویزدار کودک

در بافت پارچه تور سانول از نخ مونو فیلامنت استفاده می شود . نخهای مونو جزئ نخهای با کیفیت بالا و تک رشته با قیمتی تقریبا دو برابر نخهای معمولی هستند .

بافت پارچه تور سانول به علت تراکم بسیار پایین ان که معمولا با عرضی حدود 3 متر و تاقه های 50 متری به ازای هر کیلو حدودا 22 متر رنگرزی و تکمیل میگردد.

با توجه به انچه گفته شد خروجی بافت این پارچه به نسبت بسیاری از پارچه ها متر است . از این رو این پارچه دارای قیمتی نسبتا گرانتر محاسبه میگردد .

پارچه تور سفید لباس عروس

تهیه پارچه تور سانول بصورت عمده با قیمتی ارزانتر از بازار نیازمند فرایندی میتنی بر تسلط کامل بر فرایند تولید دارد که این مجموعه توانسته است ان را انجام دهد .

فروش عمده پارچه تور سانول معمولا در رنگ سفید است که رنگی غالب و پرمصرف در نوع خود است . اما تنوع رنگ بسیار بالای این تور واقعا در بین انواع تور بی مانند است رنگهایی تیره و روشن .

از انجا که کمترین مقدار ظرفیت جتهای رنگرزی در هر پارت حداقل 50 کیلو گرم است لذا برای سفارش رنگی خاص حداقل 1200 متر از هر رنگ قابل قبول است .

گاها سفارشاتی که از یک رنگ برای چند مشتری قابل پیشبینی است که میتواند متراژی کمتر برای یک مشتری قابل انجام باشد .

با توجه به انچه گفته شد برای تهیه تور سانول ارزان ناگزیر به خرید عمده ان میباشید . از جمله پارچه هایی که معمولا در کنار تور سانول مصرف فراوانی دارد پارچه پاناما می باشد که در مجموعه پودریس قابل عرضه و تامین در رنگهای متنوع و کیفیت مناسب هست .

پارچه تور سانول اعلاء

به امید خریدی دلچسب و پر از خیر برکت برای شما مشتریان عزیز .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما