Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 24 in /home3/jrlplmsp/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
فروش پارچه تور سانول مخصوص لباس عروس - مرکز پارچه

فروش پارچه تور سانول مخصوص لباس عروس

برای فروش پارچه تور سانول مخصوص لباس عروس باید کیفیت بافت آن را در نظر گرفت. زیرا محصولات متنوع ای در بازار موجود بوده که اغلب مرغوبیت لازم را ندارند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش پارچه تور

پارچه های تور به دلیل ظرافیت و زیبایی که داشته در صنعت تولید پوشاک از پرکاربردترین ها بشمار می آید. به طوری که می توان تولیدات زیادی از آنها را در بازار دید.

اما برخی از تولیدات نیاز به پارچه تور خاصی داشته که علاوه بر زیبایی دارای سبک خاص و زیباتری هستند.

فروش پارچه تور سانول

یکی از بهترین پارچه های تور که امروزه در بازار کاربرد زیادی دارد، پارچه تور سانول است. این نوع پارچه که هم در داخل و هم خارج از کشور تولید شده دارای ظرافت بیشتر و البته بافت خوبی هستند.

به همین دلیل برای تولید البسه مختلف کاربرد دارند.

تور های فرانسوی به علت بافت ظریف و کاربرد مواد اولیه درجه یک دارای شهرت جهانی هستند . ا

این شهرت در مورد سانول نیز مصداق دارد هر چند این تور در کشورهایی مثل ترکیه و چین به مقدار بالا و کیفیت هایی متنوع تولید می شود اما شهرت فراسوی را ندارند.

از پارچه تور سانول در تولید البسه:

  • مجلسی زنانه
  • مجلسی دخترانه
  • لباس عروس
  • لباس بچه گانه مجلسی

بیشترین استفاده می شود.

فروش پارچه تور سانول

پارچه تور سانول ایرانی

در سال های اخیر تولید کننده های ایرانی با تولید بهترین پارچه تور سانول توانسته اند کمک زیادی به تولید کننده های البسه عروس کنند. زیرا می توانند انواع لباس زیبا و شکیل را با بهره گیری از این تورها تولید کرده و به بازار عرضه دارند. به این ترتیب خرید آنها برای افراد مختلف مد نظر است.کیفیت محصولات ایرانی در حوزه تور قابل رقابت با مشابه خارجی ان است زیرا ماشی الات که در سطح جهانی از چند کشور خاص تامین میشود و نخ ها نیز می تواند ایرانی یا خارجی باشد .

در این میان سلیقه مصرف و نوع سفارش بیشترین عامل تفاوت محسوب می شود . جهدت سفارش با ما تماس بگیرید.

فروش پارچه تور

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما