خانه / پارچه مخمل / قیمت انواع پارچه مخمل پورشه وارداتی

قیمت انواع پارچه مخمل پورشه وارداتی

قیمت انواع پارچه مخمل پورشه وارداتی را از کجا بدانم؟ آیا پارچه های موجود در بازار همه از نمونه های اصلی و درجه یک بوده و می توان به راحتی آنها را تهیه کرد؟

انواع پارچه مخمل پورش که به دو نوع ایرانی و خارجی ان دسته بندی می شوند دارای گرماژهای متنوعی می باشند . مهمترین عامل تعیین کننده قیمت پارچه مخمل پورش و حتی مهمترین عامل کیفت ان را همین گرماژ است . از انجایی که پارچه مخمل پورش بیشتر مصارف مبلی و استقامتی دارد ضخامت نخ و تراکم بافت در وزن ان موثر و همین عامل به تنهایی می تواند عاملی مهم در قیمت باشد .

چند سالی ست که پارچه مخمل با نام های متفاوت مانند:

  • پورشه
  • مازراتی
  • تایتانیک

به بازار عرضه می شوند. این نوع مخمل مشخصا برای تولید مبلمان ارائه شده که از مقاومت بالاتری برخوردارند. از نوع طرح دار و چاپی این پارچه برای تولید بالش و کوسن نیز استفاده فراوان می شود . از دیگر مصارف عمده پارچه پورش تولید و چاپ انواع تابلو می باشد که اخیرا بیشتر هم شده است .

مهمترین دلیل انتخاب این نوع پارچه مخمل برای مبل ضخامت آنها در ناحیه زیرین است.

پارچه مخمل پورشه وارداتی

پارچه مخمل پورشه وارداتی بطور محسوسی در بازار کمیاب شده است . نوسانات نرخ ارز و محدودیت واردات از مهمترین عوامل این کمبود به حساب می اید .اما با وجود شرکتهای بافندگی فراوان و قدرتمند داخلی برای تامین این محصول در داخل هیچ جای نگرانی وجود ندارد . بافت هر پارت از این پارچه بصورت سفارشی و با کیفیت و گرماژ دلخواه نیازمند حداقل ۲۵۰۰ متر سفارش در هر دور از بافت می باشد که ما می توانیم به شما ارائه دهیم .

یکی از معروفترین نوع پارچه مخمل وارداتی که در ساخت مبلمان کاربرد داشته، پورشه است.

این نوع مخمل که به صورت طرح دار و ساده به بازار عرضه می شود، از رنگ هایی مانند:

  • آبی
  • سیاه
  • قرمز
  • سفید
  • فیروزه ای

برخوردار بوده و کاربرد آنها زیبایی خوبی به تولیدات می دهد.

قیمت انواع پارچه مخمل

در بازار قیمت انواع پارچه مخمل با توجه به کیفیت آن تفاوت دارد. بی تردید وقتی برای تهیه مخمل پورشه مراجعه می شود، انتظار ارزان بودن قیمت را نمی توان داشت. زیرا از بهترین بافت و کیفیت برخوردار است. رقابت در کیفیت و قیمت عمل مهم جذب و حفظ مشتری است . با ما تماس بگیرید.

پارچه مخمل پورشه

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : حسین خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09126530958
شماره همراه: 09196648339
رایانامه : gomashtejarat@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین پارچه مخمل کبریتی

نمایندگی عرضه بهترین پارچه مخمل کبریتی

بهترین پارچه مخمل کبریتی را نمایندگی های مختلف مد نظر داشته و آنها را در …